OBS! Leveransuppehåll 12-20 juli

Förinspelad föreläsning
Klart för start – från förvirring till järnkoll

Tänk dig att du kommer till en tävling och du vet precishur du ska göra för att få hunden i perfekt modus. Du går in på planen och både hunden och du vet exakt vad ni ska göra och allt bara flyter på.

I den här föreläsningen ger vi dig våra allra bästa tips för att få till starten på tävling. Vi pratar om träning innan, hur du ska värma upp och med vad. Vad du och din hund behöver för att kunna det på första försöket och startrutiner.

En rad trix och tips som vi lärt oss den hårda vägen genom att göra alla misstag själva. Det behöver inte du göra efter att ha lyssnat på detta!

Föreläsningen passar för alla av och hundsporter.

Föreläsningen är 1 timme och 24 minuter

Prisintervall: 350,00 kr till 1 750,00 kr

(1 kundrecension)
Artikelnummer forelasning-klart-for-start Kategori

1 recension av Förinspelad föreläsning
Klart för start – från förvirring till järnkoll

5,0
Baserat på 1 recension
5 stjärnor
100
100%
4 stjärnor
0%
3 stjärnor
0%
2 stjärnor
0%
1 stjärna
0%
1-1 of 1 review
  1. Så viktigt! Såååå bra 🙌😍

    (0) (0)
Lägg till en recension
Förinspelad föreläsning<br/>Klart för start - från förvirring till järnkoll Förinspelad föreläsning<br/>Klart för start - från förvirring till järnkoll
Betyg*
0/5
* Betyg är obligatoriskt
Din recension
* Recension är obligatoriskt
Namn
* Namn är obligatoriskt
Lägg till foton eller video till din recension
* Please tick the checkbox to proceed